ابزار منو ثابت

احـــیـــا - احتمال هر گونه بخشش را تکذیب می‌کنیماحـــیـــا

اللهم عجل لولیک الفرج

 
در ادامه پدر و مادر شهید «علی خلیلی» نامه‌ای را به دست مسئولان مراسم رساندند که متن آن به شرح زیر است:
 
«وَ لْتَکُنْ مِنْکُمْ أُمَّةٌ یَدْعُونَ إِلَى الْخَیْرِ وَ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ وَ أُولئِکَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ»
 
ملت غیور و شهیدپرور ایران

 

 
باگذر نزدیک به دو ماه از پرپر شدن گل باغ زندگیمان، خوشحالیم اگر خون علی ما با بالا بردن هر چند کمی امنیت و عزت دختران شیعه و منسجم شدن مجموعه‌های فرهنگی خودجوش، که برای اعتلای فرهنگ دینی کشور کار کردند، در شهر و کشورمان باشد. لکن این امنیت با خون شهدایی چون علی ما بدست آمد.
 
اینجانبان پدر و مادر «شهید علی خلیلی»، احتمال هر گونه بخشش را تکذیب می‌کنیم و البته ما درصدد انتقام‌جویی نیستیم که شفای دل بیمارمان را شفاعت دل حضرت صدیقه طاهرا(س) بخشیده‌ایم. اما قصاص قاتل علی را خونی در رگ‌های فرهنگ جامعه می‌دانیم و تکیه‌گاهی امن برای تکرار نشدن این وقایع اجتماعی در کشورمان. 
 
و با توجه به آیه‌ی «ولکم فی‌القصاص حیاه» قصاص قاتل علی، بهترین عمل برای گذشتن او از پل صراط است و برای جامعه چون مرهمی است که دردهای اجتماعی را درمان می‌کند.
 
لذا نظر به موج فزاینده‌ی نگرانی امت حزب‌الله که از سراسر کشور به اینجانبان تماس گرفته و واز احتمال رضایت ما از قاتل ابراز نرانی می‌کنند، بدینوسیله رسما اعلام میداریم که از این پس هر گونه خبری مبنی بر رضایت ما از قاتل کذب محض بوده و ما برای احقاق حقوق جامعه در این مسئله مصر و مصصم هستیم. 
 
آخر از دستگاه قضائی محترم کشور درخواست اشد مجازات را برای آقای «الف-شین» خواستاریم.
 
والسلام و علیکم و رحمه‌الله
 
پدر و مادر «علی خلیلی» - 21 اردیبهشت 93


[ 1393/02/22 ] [ ساعت 21 و 26 دقیقه و 15 ثانیه ] [ جواد بابایی ] نظرات      قالب ساز آنلاین