ابزار منو ثابت

احـــیـــا - چرا از بسیجی‌ها حمایت قضائی نمی‌شود؟احـــیـــا

اللهم عجل لولیک الفرج
همسر شهید مددخانی، مصاحبه‌ای را از این شهید مظلوم که در سال 73 در مجله‌ی «اطلاعات هفتگی» به چاپ رسیده بود، برای حضار قرائت کردند: «بسم رب الشهداء والصدیقین.
کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین(ع) راهی به سوی حقیقت نیست. امر به معروف و نهی از منکر دو فریضه‌ی مهم هستند که در چند سال اخیر توجه چندانی به آن‌ها نشده. انجام این دو فریضه حساسیت و تعهد نسبت به ارزش‌های اسلام و انقلاب و بیمه کردن این نهضت و نظام است. ولی متاسفانه مسئولان توجه لازم را به این موضوع ندارند. چرا ما باید بعد از 15 سال به افرادی که به رواج منکر می‌پردازند اجازه دهیم که آزادانه در جامعه حرکت کنند و وقتی هم که یک بسیجی دلسوز بخواهد به آن‌ها تذکری بدهد، مورد تهاجم واقع شود و جان خود را از دست بدهد. مثل «شهید علی بیگی» که به دست خفاشان شب‌پرست به فیض شهادت رسید. چرا نباید در این مهم از ما حمایت شود؟ به راستی هدف انقلاب چیست؟ چرا باید عده‌ای که در راس امور هستند، بچه‌ها را بازیچه قرار دهند؟ چرا در این امر از بسیجی‌ها حمایت قضائی نمی‌شود؟ تا کی باید در حق بسیجی‌ها کوتاهی شود؟ باور کنید که همین کارهای مسئولان امام را خون به جگر کرد. والسلام»
خدایا مرگ مرا قبل از رهبرم قرار بده
 
همسر شهید «مسعود مددخانی» در ادامه‌ی صحبت‌های خود پیرامون این شهید گفت: از شما می‌خواهم که این واجب فراموش نشود. ایشان هیچ وقت از مواضعشان کوتاه نیامدند ولی به خاطر اعتراض‌های پیاپی به مسئولان در این 19 سال و بعد از جراحتشان همواره مورد غضب واقع شدند. تمام عشق ایشان حضرت آقا بود و هر زمان که تصویر رهبر را می‌دیدند گریه می‌کردند و تنها آرزویشان هم این بود که خدا مرگ ایشان را قبل از رهبر قرار دهد.
 
طبقه بندی: شهدای امر به معروف ونهی از منکر، اخبار، 
برچسب ها:احیا، شهید مددخانی، بسیج، حمایت قضایی،  
[ 1393/02/22 ] [ ساعت 21 و 21 دقیقه و 37 ثانیه ] [ جواد بابایی ] نظرات      قالب ساز آنلاین